Учнi вiдвiдали у Києві

Ще бiльше новин тут:

Тема Чорнобиля  дуже болісна для кожного українця. Після аварії на атомній станції 26 квітня 1992 року  всі  побачили, до чого призводить недбалість та замовчування  небезпечних фактів. Тисячі ліквідаторів загинули під час усунення наслідків аварії. Мільйони мирних мешканців постраждали від наслідків радіації, про витік якої не попередили.

Історія — найкращий вчитель. Тому дуже важливо засвоїти урок, що вона дає, передати досвід зростаючому поколінню. В ліцеї «Перспективи» це дуже добре розуміють.

Ще ми знаємо, наскільки важливі не тільки життєві уроки, а й шкільні знання. Вивчення теми в практичному середовищі сприяє її кращому засвоєнню. Вчитель фізики ліцею «Перспективи» втілив цей досвід.

4 березня 2019 року заняття на тему «Радіоактивність. Види радіоактивного випромінювання» наші учні проходили в музеї Чорнобиля в місті Київ.

На уроці були розібрані такі питання:

  • Атомні станції…Це добре чи погано?
  • «Мирний атом» — на користь людству?
  • «Корисний атом»: як можна використовувати радіоактивні технології в АПК?

Школярі мали нагоду побачити в дії прилади, що використовуються в роботі на АЕС, відчути себе справжніми ядерними фізиками.

Цей похід дав учням ліцею «Перспективи» можливість не тільки вивчити тему в «польовому» середовищі, дізнатися, наскільки цікавою може бути ядерна фізика, але й доторкнутися до нашої історії. Болісної, але історії. Побачити, до чого призводять байдужість та брехня, щоб подібне більш ніколи не повторювалося.

Iншi новини

Осінні канікули – чудова пора. За тиждень можна відпочити, весело провести час та дізнатися щось цікаве. В ліцеї «Перспективи» вирішили поєднати приємне та...

Коли вчителів та учнів об’єднує спільна справа, а не лише уроки – це круто! Чудово, коли є можливість працювати в команді, дослухатися один до одного, забуваючи про вік...

Надання першої медичної допомоги – навичка, якою мусить володіти кожен. Уразі надзвичайної ситуації необхідно швидко зреагувати, підлаштуватися під ситуацію...