Вчимо навички надання

Ще бiльше новин тут:

Надання першої медичної допомоги – навичка, якою мусить володіти кожен. Уразі надзвичайної ситуації необхідно швидко зреагувати, підлаштуватися під ситуацію та допомогти постраждалому до приїзду швидкої.

У ліцеї «Перспективи» розуміють, що важливо надавати учням не тільки академічні знання, але й практичні навички. Особливо, коли мова йде про порятунок життя!

18 лютого ми провели сумісний із організацією «Червоний Хрест» практикум-семінар із надання першої медичної допомоги. На цьому тренінгу розповідали, що робити,  щоб врятувати життя постраждалому до прибуття швидкої.

На семінарі учні ліцею «Перспективи» навчилися:

  • алгоритму дій під час першої невідкладної допомоги, що саме треба робити до приїзду швидкої;
  • як правильно перевіряти пульс та дихання у постраждалого;
  • як робити непрямий масаж серця;
  • як робити штучне дихання.

При наданні першої медичної допомоги дуже важливо не боятися, зберігати спокій та холодний розум. Кожна секунда, втрачена через неуважність або страх, може призвести до жахливих наслідків. Волонтери «Червоного Хреста» розповіли, як не розгубитися під час критичної ситуації, як подолати страх перед проведенням маніпуляцій, що робити, коли загроза життю минає.  

Цей практикум був корисний не тільки для учнів, але й для викладачів.  Засвоїти та закріпити навички першої медичної допомоги – завжди корисно!

Iншi новини

Осінні канікули – чудова пора. За тиждень можна відпочити, весело провести час та дізнатися щось цікаве. В ліцеї «Перспективи» вирішили поєднати приємне та...

Коли вчителів та учнів об’єднує спільна справа, а не лише уроки – це круто! Чудово, коли є можливість працювати в команді, дослухатися один до одного, забуваючи про вік...

Тема Чорнобиля дуже болісна для кожного українця. Після аварії на атомній станції 26 квітня 1992 року всі побачили, до чого призводить недбалість та замовчування...