Як зважитися на

Ще бiльше новин тут:

Школа — одна з найперших інституцій, де дитина отримує не тільки знання, а й вчиться комунікувати, справлятися з труднощами, дисциплінуванню. Але іноді альма матер просто не підходить дитині. І навіть якщо вона не скаже про це вам, є декілька пунктів, які є передвісниками для зміни школи.

  • Відсутність інтересу дитини до навчального процесу
  • Часте небажання відвідувати заняття
  • Вашому чаду складно виконувати домашнє завдання через відсутність мотивації
  • Нерозуміння більшості предметів
  • Страх: перед вчителем, перед поганою оцінкою, зробити помилку
  • Дитина стає замкнутою в собі, а на питання “що трапилось” — відмахується
  • Відкритий тролінг або булінг від інших школярів, вчителів

Зрозуміти, що школу варто змінити — вже на 50% вирішити проблему. Інша половина вирішення в тому, аби справді її змінити. І тут стає головне питання: як?

Відкрито поговорити з дитиною

Чесні, “дорослі” розмови з дітьми, де ви цікавитеся їх думкою, підвищують рівень довіри. Розкажіть про свої переживання та вислухайте своє чадо.

Зробити висновки і прийняти факт зміни школи

Часто є “відговорки” на кшталт “а що, як там ще гірше?”, “чи впораємося ми з цим”… Їх варто пережити та вирішити: чи не погано зараз? Може, якщо не зробити крок до зміни, буде ще гірше?

Знайти новий навчальний заклад

Це один із найвідповідальніших етапів, етап фактичного вирішення проблеми. Обираючи нову школу варто опиратися не просто на відгуки, а і на навчальну базу школи, матеріальну, кваліфікацію педагогів та головне — як почувається ваша дитина в школі та колективі. Вам ніхто не заборонить прийти до школи з дитиною, подивитися на заклад та навчальний процес, аби зрозуміти: саме це нам потрібно.

Iншi новини

Осінні канікули – чудова пора. За тиждень можна відпочити, весело провести час та дізнатися щось цікаве. В ліцеї «Перспективи» вирішили поєднати приємне та...

Коли вчителів та учнів об’єднує спільна справа, а не лише уроки – це круто! Чудово, коли є можливість працювати в команді, дослухатися один до одного, забуваючи про вік...

Тема Чорнобиля дуже болісна для кожного українця. Після аварії на атомній станції 26 квітня 1992 року всі побачили, до чого призводить недбалість та замовчування...