Готуємо до ЗНО

Складання ЗНО – перший крок до дорослого життя. Від результатів іспиту залежить, в який ВНЗ вступить дитина, яку професію отримає.
Тому, важливо готуватися до нього ретельно.

Чому ЗНО так важливо?

Складання ЗНО – перший крок до дорослого життя. Від результатів іспиту залежить, в який ВНЗ вступить дитина, яку професію отримає. Тому, важливо готуватися до нього ретельно.

Коли мова заходить про ЗНО, у батьків та дітей починається стрес: як готуватися, де шукати репетитора, що робити, якщо дитина не складе? Батьки учнів ліцею «Перспективи» позбавлені цих клопотів.

Наші учні готуються до ЗНО ретельно, але спокійно, протягом навчального року. Якщо тема буде на екзамені – вчитель зупиняється на ній та розбирає детальніше. Репетитори не потрібні, адже усім процесом підготовки займаються педагоги. Це економить час, гроші батьків і нерви.

Випускники Ліцею «Перспективи» показують гарні результати на ЗНО. Середня оцінка – 180 балів.

Підготовка до ЗНО

ЗНО – перший крок у доросле життя. Скоро школярі почнуть гордо носити звання “Студент”. Привітулі, Універе! Цей навчальний рік, м’яко кажучи, був дуже незвичним. Чого ж чекати від ЗНО? Обов’язково треба скласти 3 іспити: українська мова та література, математика або історія України (на вибір), та будь-який профільний предмет на вибір ВНЗ. Мінімальний прохідний бал на бюджетне місце – 125 балів. Для майбутніх студентов Медів – від 150 балів. Подивитися бали можна буде на офіційному сайті ЗНО в своєму особистому кабінеті. Відтепер випускники зможуть подати 5 заяв на бюджет на будь-яку спеціальність. У зв’язку із карантином випускникам ідуть на поступки. Тепер ви можете складати іспити в будь-якому навчальному закладі, поряд із вашим місцем самоізоляції. Підготовка до ЗНО – це завжди повний треш. Стільки всього треба вивчити, знайти репетитора та, бажано, не збожеволіти. А у нас в Ліцеї «Перспективи» про це не турбуються! Підготовка до ЗНО проходить протягом року. Вчителі самі готують школярів до «найважливішого квесту». Усе спокійно, без нервів та продуктивно. Приємний бонус – середній бал випускників Ліцею 180 балів. Бажаєш так само? Долучайся до нашого процесу підготовки!