Вступ до школи

Ліцей «Перспективи» крокує в ногу із часом та технологіями! Вступити до нашого ліцею можна online. Завантажте необхідні документи в форматі PDF і все! Перелік наведений нижче. Подали документи та плануєте наступний крок? Запишіться на співбесіду online.

Персональна екскурсія школою
Заповніть дані в форму нижче та отримайте персональну екскурсію школою у зручний для Вас час.
Школа Бровари

Документи які потрібні для вступу:

*Завантажте документи зараз

Щоб вступити до ліцею потрібні три кроки:

*10% знижка на перший місяць
для On-line запитів

Ознайомтеся з розділом «F.A.Q.» або отримайте безкоштовну експертну консультацію в онлайн чаті

Розділ «F.A.Q.» створено для відповідей на найбільш поширені запитання,
Ви завжди можете зателефонувати до школи або отримати відповіді
у експерта підтримки в онлайн чаті.

Залишилися запитання?

Ціна навчання включає:

  • оплату праці кваліфікованих педагогів і обслуговчого персоналу;
  • вартість навчальних посібників і матеріалів, необхідних для проведення практичних занять;
  • вартість комунальних, облаштування шкільної інфраструктури, комфортних і безпечних занять для учнів.

Наш ліцей «Перспективи» має ліцензію Департаменту Освіти України. І тому наші учні отримують документи (атестати, свідоцтва про закінчення, табелі) державного зразка.

Після закінчення  ліцею наші учні  мають змогу вступати в будь-які ВУЗи. Тому що наш ліцей «Перспективи» має ліцензію Департаменту Освіти України, і учні отримують документи (атестати, свідоцтва про закінчення, табелі) державного зразка.

Оцінювання учнів відбувається за 12-ти бальною системою. Батьки мають можливість ознайомлюватися з результатами тільки своєї дитини. Ми аналізуємо прогрес в навчанні саме по відношенню дитини до самої себе, не порівнюючи учнів між собою.

Електронний журнал дає можливість батькам знайомитися з оцінками дитини, бачити коментарі вчителя за підсумками навчання (та за бажанням,  відстежувати отримані учнем домашні завдання).

Формат навчання ( 7-8 учнів в класі ) надає можливість вивчати весь необхідний матеріал безпосередньо під час занять  у школі. Однак з математики, англійської та української мов, та літератури є помірні домашні завдання, невеликі за обсягом спрямовані на закріплення матеріалу.

Зустрічі з батьками проходять (онлайн або очно) в індивідуальному форматі де спілкуються учитель та батьки, щодо досягнень своєї дитини. Організаційні питання (розклад, планові програми тощо) все що стосується навчального процесу повідомляється батькам на початку навчального року ( для зручності, може дублюватися в електронному вигляді).

Так,  учні нашого ліцею мають можливість брати участь в олімпіадах різного рівня, писати роботи МАН, тощо. Вчителі нашого ліцею забезпечують підготовку та супровід учнів до участі в змаганнях.

Навчальна програма нашого ліцею охоплює всі необхідні шкільні дисципліни. Більшість предметів мають інтегровано-прикладний характер. Діти набувають цілісні та актуальні знання.

Обіди дітей в школі забезпечуються підприємством, яке має відповідні дозволи на організацію харчування в навчальних закладах.