Новорічні привітання від батьківського колективу

Спасибо учителям нашей школы за знания, развитие и поддержку нашим детям. За то, что дети хотят бежать в школу, решать новые задачи, лепить, украшать и находится в школе дольше) Хорошее настроение моего ребёнка, ее желание учится и познавать- это заслуга Вас, учителей. Рада и благодарна за пример и наставничество 🙏
Анастасия Вильчинская
Мама ученицы 6 класса
Хочу подякувати всьому педагогічному колективу ліцею за витримку, креативність та надані знання нашим діткам!!! Прийміть вітання зі святами
Мінц Ольга
Мати учениці 6 класу
Дорогие наши учителя, наша семья поздравляет вас с наступающим Новым годом! Спасибо вам огромное за безграничное терпение и самоотдачу! Наши общие усилия в воспитании и становлении личности детей обязательно принесут желаемые результаты. Творческих успехов!
Кравчук Наталья
Мама ученицы 9-го класса
У цьому році, головною радістю для нашої сім'ї став перехід у ліцей Перспективи. Новий - але з традиціями, сучасний - проте зовсім домашній і рідний, компактний - проте без зайвих кордонів і штучних бар’єрів. Щиро дякуємо всім вчителям за щасливу дитину! Спасибі, що Ви є!!!
Сергій і Тетяна
Батьки учня 6 класу
Дорогі наші вчителі! Прийміть найщиріші вітання з новим 2021 роком, а також Велику подяку за Вашу працю . В Новому році бажаємо вам Оптимізму та Творчого натхнення в вашій потрібній справі всій Країні і кожній родині. Наші дітки не прості, ми це знаємо, але у Вас виходить їх зацікавити. Це я бачу по своєму сину. За це зацікавлення наших діток до навчання Низькій Уклін.
Барабаш Богдан
Благодарю весь педагогический коллектив за терпение, за не стандартный подход к детям и хочу пожелать Вам и Вашим семьям в Новом году здоровья, благополучия.
Ломовцева Юлия
Шановні вчителі (пані Наталя теж вчитель :)), дякуємо вам! За те, що показали, якою людяною може бути школа. За креативність, за індивідуальний підхід, за терпіння, наснагу, вирішення маленьких і великих проблем, невпинний пошук і рух вперед. За уроки, свята, подарунки, піцу і мультики. І за «котячи» дописи у фейсбуці і інстаграмі. Нам всім дуже пошастило зі школою.
Олена та Андрій Марченко
Батьки учениці 6 класу
Ми з сином хотіли подякувати вчителям нашого ліцею за їх працю та привітати усіх зі святами! Дякуємо Вам за те, що діти із задоволенням ходять до школи. Дякуємо Вам за те, що даєте змогу спробувати сили у олімпіадах з різних предметів, не боятися поразки й вірити у себе. Дякуємо Вам за те, що ми, батьки, також згадуємо дроби, рівняння, збираємо листочки, пророщуємо насінинки, співпереживаємо Федькові Халамиднику 🙂 Здоров‘я Вам і вашим родинам у Новому році! Затишку й тепла у Ваших оселях! Вітаємо!🎄☃️🎉
Ілона Передера
мати учня 6 класу
Наша родина вітає весь колектив ліцею Перспективи з Новим Роком та Різдвом! Ми дуже вдячні, що Ви з'явилися в житті нашого сина! Дякуємо, що він не боїться помилятися і питати, коли не зрозуміло. Цей баланс між продуктивним навчанням і розумінням внутрішнього світу підлітка-справжнє мистецво❤️ Здоров'я, натхнення і вдячних, зацікавлених очей учнів!🌲
Ірина Трофимчук
Мама учня 6 класу
Весь коллектив Лицея поздравляем с наступающими праздниками! Спасибо, что наш, такой спонтанный переход в Ваш Лицей, оказался для нас и дочери безболезненным, благодаря Вам, Вашему отношению к своему делу. Ведь обучать подростков ой как не просто! Слова дочери «Мама, в этой школе у меня так быстро дни летят!» - дорогого стоят. Ей хочется учится, не в тягость делать домашние задания, интересно. Ещё не привыкла, что к учителю можно подходить и спрашивать то, что не очень поняла, но, думаю, научится спрашивать без стеснения. Спасибо, что помогли ей адаптироваться и дали увидеть в учителе помощника, наставника! Пусть у Вас в Новом году прибавится здоровья, успеха, благосостояния, смелости, удачи. мудрости. Пусть наступающий Новый год радует позитивом и счастливыми мгновениями! С Новым годом!
Вікторія та Олександр Мамочка
Батьки учениці 6 класу
Дорогие Учителя моего сына. Спасибо Вам огромное, что мой ребёнок хочет ходить в школу. Спасибо, что он гордится, когда у него получается. Вы очень важные люди в моей и его жизни. Мы приложим усилия, чтобы радовать вас больше, и чтобы у вас было больше поводов гордиться своими учениками. Низкий вам поклон. Спасибо и с Новым годом.
Мотовиловець Андрій Вікторович
Батько Артура
Дорогіі і улюблені наші учителі вітаю вас з наступаючим Новим роком і хочу висловити вам свою безмежну подяку. Бажаю вам у Новому році нових сил, нових ідей, нехай робочі будні приносять радість, а свята запам’ятаються яскравими моментами та незабутніми відчуттями. Нехай у вашій душі і в вашій родині завжди буде гармонія.
Ларіна Оксана
Мати учениці 6-А класу
Дякуємо всім вчителям за якісну і сумлінну працю! Бажаємо в Новому Році міцного здоров'я , гарного настрою та щастя! Нехай Ваші мрії здійснюються!
Сергій
Батько учня 8 класу
Шановні вчителі, від щирого серця хочу подякувати Вам за працелюбність, за Ваш оптимізм, за творчий підхід до проведення уроків. Ви завжди з посмішкою зустрічаєте дітей. Знаєте, як відшукати ключик до кожної дитини, і зацікавити навчальним матеріалом. Велике спасибі за Ваше терпіння, турботу, і підтримку. З Новим роком нехай завітає щастя, радість, любов, у вашу оселю. І не лише відвідує у свято, а назавжди залишиться в нім ! А ліцею «Перспективи» - процвітання ! З Новим роком та Різдвом Христовим !
Ващенко Наталія
Мама учениці 10 класу
Хочу поблагодарить, весь педагогический коллектив Перспективы, за Вашу работу и терпение! Желаю Вам здоровья! И физического и душевного! Спасибо!
Кулик Юлия
Дякую!! Усі просто молодці! Агата любить ходити до школи і вчитись! ❤️
Струтинець Світлана
Мама Агати
НАША АДРЕСА
м. Бровари, вул. В’ячеслава Чорновола 6А
©2019-2020 Ліцей “Перспективи”. Всі права захищені. Створення сайтів