Гурток «Акторська майстерність»

Акторська майстерність для дітей та підлітків. На заняттях з театру ми працюмо головним чином із самим собою, а також з простором та іншими людьми.

Урсуляк Христина, 27 років — протягом п’яти років викладаю акторську майстерність та театр для дітей.

Працювала в дитячій театральній студії “Чорний Квадратик”, згодом стала викладати у приватній школі та біотехнологічному ліцеї.
У своїй роботі поєдную класичну акторську майстерність та сучасну театральну імпровізацію. Займаюсь в театральній майстерні Лени Лазович при Театрі на Печерську. Люблю все, що відбувається на моїх уроках.

Постановський Володимир, 27 років — актор. Навчався в університеті Карпенка-Карого, на театральному факультеті.
Працюю в театрі на Печерську та в майстерні Лени Лазович. Викладаю акторську майстерність в театрі студії «Літо». Вважаю що сцена це одне з небагатьох місць де людина дійсно можеш бути собою.

Акторська майстерність для дітей та підлітків. На заняттях з театру ми працюмо головним чином із самим собою, а також з простором та іншими людьми. Ми розвиваємо такі навички, як увага, пам’ять, голос, мова, тіло (звільнення від зажимів та блоків), розвиваємо уяву, працюємо із власними емоціями, почуттями. Працюємо над виставами за творами світових класиків, а також створюємо власні вистави. Через заняття із імпровізації ми виховуємо швидкість мислення, концентрацію, креативність, відчуття свободи за будь яких обставин. Крім того театр — це про контакт із іншими, про партнерство та спільну творчість. Ну і звичайно, ми граємо в різні цікаві ігри та багато сміємось.

Записатися до гуртка

Iншi

Гурток
«Малюнку та живопису»

Ціль гуртка — це розвиток творчого потенціалу, вивчення академічних принципів малювання, здатність відтворювати на папері різноманітні прояви життя: природу, тварин, людей.

Гурток
«Виробництво кіно»

Гурток об’єднує учнів і вчителів, яких цікавить виробництво кіно. Протягом року на гуртку розглянемо: історію кіно, ролі та професії кіноіндустрії, жанри кіно, ідеї та сценарії, препродакшн, зйомки