Halloween – History party у Перспективi

Ще бiльше новин тут:

Осінні канікули – чудова пора. За тиждень можна відпочити, весело провести час та дізнатися щось цікаве. В ліцеї «Перспективи» вирішили поєднати приємне та корисне і відкрили свій осінній табір. Тут діти розважалися та вивчали англійську мову із носіями.

Однією з найяскравіших подій нашого осіннього табору стало святкування Halloween. Ми не могли оминути увагою це яскраве та колоритне свято, тому влаштували Halloween-History party.

На святі діти дізналися дуже багато цікавого про Halloween.

Ось, наприклад:

  • як за 2000 років Halloween із зловісного обряду перетворився на веселе свято, що допомагає боротися зі страхом темряви та невідомого.
  • про український аналог Halloween – Велесову Ніч, яку також відзначають з 31 жовтня на 1 листопада.
  • Дізналися про веселі традиції свята: навіщо діти одягають костюми нечесті й ходять за цукерками, та багато іншого.

На вечірці діти грали в ігри, брали участь у конкурсах. Також ми робили традиційну прикрасу, без якої не можливий жоден Halloween – ліхтар з гарбуза Jack-o’-lantern.

Святкування Halloween – дуже цікавий досвід. Він дозволяє доторкнутися до іншої культури, пропустити її через себе. В ліцеї «Перспективи» з великою цікавістю та повагою ставляться до традиційних свят різних народів. Святкуючи їх, ми виховуємо в наших учнях толерантність, повагу  – якості, які дуже важливі в сучасному світі.