Halloween - у Перспективi

Ще бiльше новин тут:

Осінні канікули – чудова пора. За тиждень можна відпочити, весело провести час та дізнатися щось цікаве. В ліцеї «Перспективи» вирішили поєднати приємне та корисне і відкрили свій осінній табір. Тут діти розважалися та вивчали англійську мову із носіями.

Однією з найяскравіших подій нашого осіннього табору стало святкування Halloween. Ми не могли оминути увагою це яскраве та колоритне свято, тому влаштували Halloween-History party.

На святі діти дізналися дуже багато цікавого про Halloween.

Ось, наприклад:

  • як за 2000 років Halloween із зловісного обряду перетворився на веселе свято, що допомагає боротися зі страхом темряви та невідомого.
  • про український аналог Halloween – Велесову Ніч, яку також відзначають з 31 жовтня на 1 листопада.
  • Дізналися про веселі традиції свята: навіщо діти одягають костюми нечесті й ходять за цукерками, та багато іншого.

На вечірці діти грали в ігри, брали участь у конкурсах. Також ми робили традиційну прикрасу, без якої не можливий жоден Halloween – ліхтар з гарбуза Jack-o’-lantern.

Святкування Halloween – дуже цікавий досвід. Він дозволяє доторкнутися до іншої культури, пропустити її через себе. В ліцеї «Перспективи» з великою цікавістю та повагою ставляться до традиційних свят різних народів. Святкуючи їх, ми виховуємо в наших учнях толерантність, повагу  – якості, які дуже важливі в сучасному світі.

Iншi новини

Коли вчителів та учнів об’єднує спільна справа, а не лише уроки – це круто! Чудово, коли є можливість працювати в команді, дослухатися один до одного, забуваючи про вік...

Тема Чорнобиля дуже болісна для кожного українця. Після аварії на атомній станції 26 квітня 1992 року всі побачили, до чого призводить недбалість та замовчування...

Надання першої медичної допомоги – навичка, якою мусить володіти кожен. Уразі надзвичайної ситуації необхідно швидко зреагувати, підлаштуватися під ситуацію...