Інтерв'ю вчителя англійської мови

Дудченко Тетяна
Мріяли Ви стати космонавтом у дитинстві, кажіть чесно! Якщо ні, то ким?

В дитинстві мріяла бути вчителем. А зараз хочу бути космонавтом.

Яка оцінка була у Вас в школі з української?

З англійської мови в мене було 11 або 12.

Чи можна було назвати Вас забіякою?

Ой ні. Зараз я набагато більша забіяка, ніж в дитинстві.

Де здобували освіту педагога, який маєте стаж зараз?

Педагогічну освіту я здобувала довгі 10 років (бо дуже любила студентське життя). Спочатку вчилася 4 роки в коледжі – на вчителя початкових класів та англ. мови. Потім 4 роки бакалавра на фізматі (на вчителя математики, економіки та інформатики – не питайте чому, мені тоді здавалося, що я страшенно люблю математику…). І ще 2 роки магістратури – на вчителя англійської мови та зарубіжної літератури. З цього всього різноманіття предметів найбільше люблю англійську і викладаю її дорослим та дітям 5-й рік.

Які підходи використовуєте для того, щоб зацікавити дітей?

Ніяких магічних підходів. Просто говорю з ними, слухаю їх, жартую, шукаю спільні інтереси, дозволяю їм вчити мене чомусь новому.

Що можете сказати про учнів та викладачів ліцею «Перспективи»?

Учні – трохи бешкетні котики, а вчителі розумні та цікаві коти (і в душі теж бешкетні).

Назвіть ТОП-3 предмети, які повинні викладатися у сучасній школі

Англійська мова (на першому місці, звісно), science – все типу фізики, хімії, екології і т.д. і економіка (або фінансова грамотність)

Школа це - ...

Школа – це середовище, де треба пробувати та відкривати для себе купу всього нового та цікавого, робити експерименти, кожен день ставити собі питання “а що, якщо…? ” і разом шукати відповідь.

Які досягнення відбулися в вашому житті за останні 3 роки?

Я закінчила університет, спробувала працювати в школі (хоча до того казала, що ніколи такого робити не буду). Вважаю це досягненням, бо поставила тоді собі питання «А що, якщо я буду шкільною вчителькою?» і осмілилася знайти відповідь на нього. І це виявилося найкращим заняттям, яке я коли-небудь робила. Стала достатньо сміливою, щоб пробувати щось нове.

Які маєте плани стосовно майбутнього?

У майбутньому хочу стати супер крутим вчителем англійської мови з міжнародним дипломом, можливо спробувати викладати математику англійською (але це ще неточно), змінити систему освіти на краще, бути організатором фестивалів у Броварах та й по всій Україні, стати психологом, професійно грати на барабанах. І звісно полетіти у космос.