Класи по 8-10 учнів

Комфортне середовище – головна умова для продуктивного навчання.
В Ліцеї «Перспективи» розуміють важливість оточення для дитини. Групи складаються з 8-10 учнів.

Як підвищити якість навчання?

Комфортне середовище – головна умова для продуктивного навчання. В Ліцеї «Перспективи» розуміють важливість оточення для дитини. Групи складаються з 8-10 учнів.

 Чому це підвищує якість навчання?

    • В малих групах діти почуваються комфортніше. Школярам легше встановлювати контакт один з одним, зв’язок між ними міцніший.
    • Вчитель може приділити більше уваги кожному окремому учню, розібрати матеріал глибше. У дітей немає прогалин в знаннях, адже їх закрили ще на уроці.
    • Індивідуальний підхід. Вчитель розробляє індивідуальні завдання під кожного учня.

В Ліцеї «Перспективи» дбають про те, щоб навчання приносило задоволення, а якість отриманих знань була високою. 

В класі по 8-10 учнів

Менше народу – більше кисню. Чи як там кажуть? Однією з головних «фішок» Ліцею «Перспективи» є мала наповнюваність класів.

Що це дає учням:

Чим менше народу в класі, тим комфортніше. Контакт налагоджується краще, друзі знаходяться швидше. Тож, усі твої besty завжди поруч.
Ти особливий. Через те, що в класі менше учнів, вчитель приділить більше уваги кожному. Тож, з прогалинами у знаннях ніхто не піде.

Мала наповнюваність класів – ось що робить процес навчання у Ліцеї «Перспективи» комфортним та продуктивним. А всі ми знаємо, що сприятливе середовище – запорука гарних результатів у навчанні!