Новий формат навчання у Броварах

Ще бiльше новин тут:
Міні класи у школах

Міні класи по 7 – 8 учнів, – це свого роду «товариство», яке виховується в командному дусі та має на меті виховання лідерських навичок в окремо-взятих учасників. Цей формат вирішив проблему переповнених класів, де, зазвичай, декілька дітей проявляють інтерес до навчання, а інші, просто не встигають за програмою. Оптимальна кількість дітей у класі не має перевищувати 10 учнів, у інших випадках, вчитель фізично не зможе приділити всім увагу.

Розкриваємо деталі експерименту далі!
Вчитель - це репетитор

Назва формату «Вчитель – це репетитор», говорить сама за себе. Це підхід, при якому, кожній дитині приділяється скільки уваги, скільки їх потрібно за для якісного засвоєння матеріалу. В процесі навчання, застосовуються мотиваційні прийоми та деякі психологічні підходи, які дозволяють максимально зацікавити дитину в навчанні.

Домашне завдання не для батьків

«Батьки наших учнів не роблять домашнє завдання з дітьми», – так говорить директор навчального закладу, Козар Наталія Іванівна. І ми дійсно у цьому переконалися, запитавши батьків, учні яких, навчаються у Ліцеї Перспективи.

Чи залишиться такий формат навчання і надалі і які плани розвитку середньої освіти у Броварах, запитаємо у Наталії Іванівни пізніше, а зараз, хочемо подякувати за такий креативний і своєчасний підхід. Він дійсно дав багатьом учням «квиток у світле майбутнє» та вмотивував на якісне навчання.

Ознайомитися з життям ліцею та новим форматом навчання можна за посиланням Ліцей «Перспективи»

Хочеться закінчити блок дуже відомими, але дещо зміненими під формат статті словами! Ви все ще робите домашнє завдання зі своєї дитиною?! Тоді ми йдемо до Вас.

Iншi новини

Система мотивації працює лише за умови існування стійкого ланцюга: Я стараюсь ➡ у мене виходить ➡ є приємний мені результат ➡ я намагаюсь. Будь-яке розмикання цьому ланцюзі
далi...

Практично всі ми більш-менш керуємось установками, які створені батьками: «гарно вчитися», «робити все на совість», «рости і ставати босом». Проте, дитячий психолог
далi...

Школа — одна з найперших інституцій, де дитина отримує не тільки знання, а й вчиться комунікувати, справлятися з труднощами, дисциплінуванню.
Але...