Святкування дня Святого Миколая у ліцеї

Ще бiльше новин тут:

Коли вчителів та учнів об’єднує спільна справа,  а не лише уроки – це круто! Чудово, коли є можливість працювати в команді, дослухатися один до одного, забуваючи про вік, попередній досвід та «авторитет».

Наскільки це запалююче, ми відчули підчас спільної підготовки до дня Святого Миколаю у ліцеї «Перспективи». На святі проводили цікаві вікторини, квести та розіграші.

На великій перерві вирішили організувати батл з географії між учнем 9 класу та ученицею 8 класу. Арбітром стала вчителька з географії. Питання для учасників символічно витягували з мішечку Святого Миколая.

Також діти познайомилися з тим, як святкують день Святого Миколая у різних країнах світу, дізналися як ще називають цього доброго бороданя, що приносить дітям подарунки в ніч 19 грудня. Ось, наприклад, ви знали, що у Нідерландах Святого Миколая називають Сінтерклаасом, у США – Санта-Клаусом, а у Франції – Пер Ноелем?

Це був дуже цікавий досвід. Він об’єднав учнів та вчителів, дозволив кожному проявити свою творчість. Коли довіряєш дітям, процес стає спільним. Тоді учні більш активні, підходять до процесу підготовки із задоволенням.

В такі моменти діти відчувають, що вони рівні з вчителями, що справа спільна, процес не продиктований «згори»  досвідченими дорослими. Це вже не виконання завдання від вчителів, а – рівна праця, де важливий внесок кожного.

Такий варіант комунікації допомагає виховати творчу та рішучу особистість, що поважає себе та оточуючих.  Педагогічний склад ліцею «Перспективи» використовує його постійно.

Свято вийшло чудовим! Учні та вчителі ліцею «Перспективи» запам’ятають цей день Святого Миколаю назавжди.