Чи підуть діти в Броварах до школи з 1 вересня?

У регіонах, які визнані «небезпечними», діти будуть навчатися у змішаному та дистанційному форматі. Це зумовлено тим, що неможливо забезпечити безпечні умови для навчального процесу.

За словами Дениса Шмигаля, Кабінет Міністрів очікує, що навчальний рік буде розпочато 1 вересня в очному форматі, та стосується це, лише тих шкіл, які можуть забезпечити безпеку дітей.

«У областях, де це катастрофічно неможливо, буде застосовано змішаний режим».

То що ж стосується Броварів?

У Броварах дуже багато шкіл, зокрема державних, які фізично не зможуть забезпечити навчальний процес в нових умовах, про це вони інформують батьків заздалегідь. Дистанційний формат в такому випадку буде основним.

Ліцей «Перспективи»

Ліцей «Перспективи» вже зараз робить все можливе, задля виконання усіх рекомендацій Міністерства Освіти і Науки України, задля очного запуску навчання. «Якщо потрібно буде закласти вікна мішками з піском, ми й це зробимо», – цитуємо директорку ліцею.

Наразі, ліцей забезпечено усім необхідним для старту навчального сезону, а фізичне розташування навчального закладу є ще одним плюсом до безпечного перебування дітей у ньому – «локація, це наш плюс». Безпеку дітей буде забезпечено не лише за рекомендаціями МОіНУ, а й за перейманням досвіду Ізраїлю від провідних спеціалістів галузі. Ми вже запровадили потрібні формати та стандарти.

Зараз набір до ліцею йде за розкладом і вже набрано 80% учнів.

«Ми готові до очного навчання на 100% і будемо давати дітям знання – наша позиція тверда і зрозуміла!»