Гурток
«Журналістики»

Гурток «Журналістики» у Броварах для дітей – це повноцінна платформа для виховання професійних «майстрів пера». За статистикою, 80% дітей не знають, ким вони хочуть бути після школи. Наші гуртки допоможуть визначитися та знайти правильний шлях.

Програма гуртка
Ознайомившись з програмою, ви зрозумієте, що це саме той напрямок, в якому необхідно розвиватися Вашій дитині!

Гурток Журналістики у Броварах

Розвиток
сприйняття

Творче
мислення

Розвиток
творчого потенціалу

Введення
в журналістику

Запиcатися до гуртка

Для кого гурток

Для кого гурток

Діти 10-14 років

Діти «пірнають» в професію журналістики. Вивчають методи журналістської діяльності, створюють та просувають власний проект. Користуються сучасними медійними інструментами.  

Які знання отримає дитина?
викладач курсу
Босак
Олександра Олександрівна

Про вчителя: Практикуючий графічний дизайнер, володіє графічними програмами Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw, Figma. Педагогічна освіта за спеціальністю «Образотворче мистецтво»

Педагогічне кредо вчителя:
З власного досвіду знаю, що найкращою рушійною силою у навчанні є натхнення. Тому зацікавити та заохотити дітей завжди стоять першими пунктами у формуванні навчального процесу. Зачарована індивідуальністю кожної маленької людини, з радістю допомагаю здобувати навички, вчу користуватися інструментами для самовираження. Вірю в те, що мистецтво має терапевтичний ефект. Обожнюю досліджувати та експериментувати разом з дітьми.

Фотогалерея